Udruga osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ Knin provodi projekt „Zadovoljni“ u partnerstvu s Udrugom matice umirovljenika grada Knina, Hrvatskim zavodom za zapošljavanje te Centrom za socijalnu skrb Knin. U sklopu projekta „Zadovoljni“ – svaki mjesec, žene zaposlene na ovom projektu dijele higijenske potrepštine za krajnje korisnike.

Proizvodi su primjerenog sastava i na obostrano zadovoljstvo kako korisnika, tako i zaposlenih žena kojima će sredstva olakšati način održavanja kućanstava krajnjih korisnika. Riječ je o paketima osnovnih kućanskih i higijenskih potrepština koje jednom mjesečno primaju krajnji korisnici, odnosno osobe starije životne dobi.

O potrebama osoba starije životne dobi važno je govoriti jer imamo sve više stanovništva koje je starije životne dobi od kojih mnogi živi sami. Mlađe generacije više su usmjerene na osobu egzistenciju i egzistenciju svoje sekundarne obitelji život ostvarili negdje drugdje.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 4.104.500,80 i u cijelosti je financiran iz EU.

Sv-Bartolomej-memorandum-Zadovoljni-PRAVI