Ekološka udruga „Krka“ Knin osnovana je 15.12.2004. Žene zaposlene na projektu „Pomozimo danas za bolje sutra“ uvećale su ovu godišnjicu svojim prisustvom te su još jednom pokazale koliko veliko srce imaju. Podsjetimo, ekološka udruga „Krka“ Knin provodi projekt „Pomozimo danas za bolje sutra“ u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje i centrom za socijalnu skrb Šibenik. Krajnji cilj projekta je, zaposliti žene pripadnice ranjivih skupina kroz programe zapošljavanja u lokalnoj zajednici i povećati njihovu konkurentnost na tržištu rada kroz osposobljavanja za njegovateljice i pomoćne kuharice. Provedbom osposobljavanja postiže se osnaživanje i unapređenje radnog potencijala za žene zaposlene na projektu kako bi im se omogućilo lakše uključivanje na tržište rada po završetku ovog projekta.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u iznosu od 1.676.076,92 kuna

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost ekološke udruga „Krka“ Knin

Pomozimo danas za bolje sutra - memorandum