Ekološka udruga „Krka“ Knin projekt “Pomozimo danas za bolje sutra”, provodi u partnerstvu  s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje i Centrom za socijalnu skrb Šibenik. Dana 01.11.2018 godine žene zaposlene na projektu „Pomozimo danas za bolje sutra“ otpočele su s radom. Prošlo je već godinu i pol dana od kad su žene zaposlene na ovom projektu omogućile kvalitetniji život mještana kojima je svaka pomoć dobro došla.

Unaprijedio se radni potencijal nezaposlenih žena s nižom razinom obrazovanja koje skrbe o krajnjim korisnicima. Također su naučile prepoznati i razlikovati potrebe osoba treće životne dobi, koriste odgovarajuće postupke u održavanju osobne higijene, higijene i čišćenja (stambenog) prostora, odjeće i osobnih predmeta, te obavljaju poslove u skladu sa potrebama starije osobe i uvjetima kućanstva.

Projekt se financira iz Europskog socijalnog fonda. Predviđeno trajanje projekta je 30 mjeseci, a ukupna vrijednost projekta iznosi 1.676.076,92 kn.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost ekološke udruga „Krka“ Knin

Pomozimo danas za bolje sutra - memorandum