Pozivamo sve mlade na predavanje „Volontiraj i TI !” koje će se održati 10.02.2016. godine u prostoru „Narančaste zgrade” na adresi Prilaz tvornici 41. u Šibeniku s početkom u 17:30 sati.

Predavanje „Volontiraj i TI !“ ima za cilj potaknuti mlade da se uključe u volonterstvo te im pomoći razumijeti važnost volontiranja.

Na predavanju će polaznici moći naučiti sve o vrstama i oblicima volontiranja, pravima i obvezama volontera i organizatora volontiranja, Etičkom kodeksu i Zakonu o volonterstvu, kompetencijama stečenim volontiranjem i izdavanju potvrde o istima, gdje i kako postati volonter i o volonterskim aktivnostima koje su dostupne.

Predavanje će održati Martin Mrša i Vinko Livaković, predstavnici Udruge mladih „Mladi u EU“.

Navedeno predavanje se održava u sklopu programa Klub mladih „ENTER“, koji Udruga mladih „Mladi u EU“ (nositelj programa) provodi u partnerstvu s Šibenskom udrugom mladih i Gradom Šibenikom. Klub mladih „ENTER“ financira Ministarstvo socijalne politike i mladih.

Volontiraj i ti !