Društvo multiple skleroze Šibensko-kninske županije provodi projekt „Zajedno za ispunjeniji dan“.

Utjecaj programa na korisnike je u aktivnijem i kvalitetnijem svakodnevnom življenju,  korisnici tj. osobe s invaliditetom dio dana provedu samostalno ili djelomično bez ikakve skrbi obitelji i ovisnosti o njima. Rasteretili su se članovi obitelji, samostalno su obavljali svakodnevne aktivnosti, te se podigla njihova samouvjerenost Korisnici su postigli veću samostalnost, neovisnost, prevladavaju osobne krize i samim time su društveno aktivni. Postignuto je zajedničko zalaganje za samu afirmaciju osoba s invaliditetom.  Korisnici su bili prisutni i aktivni što bez same usluge osobne asistencije tj. bez pratnje ne bi uspjeli i samim time su postigli samopoštovanje i osjećaj korisnosti

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj objavljenog teksta isključiva je odgovornost Društva multiple skleroze Šibensko – kninske županije i ne odražava nužno stavove Europske unije