Nabavljena računalna oprema bespovratnim EU sredstvima u sklopu projekta „Novim znanjem za sretnije sutra“ čiji je nositelj Udruženje za unapređivanje obrazovanja slijepih i slabovidnih.

Glavni cilj projekta je kroz provedbu osposobljavanja (verificiranih programa) i osnaživanja mekih vještina marginaliziranih osoba (osoba s invaliditetom), utjecati na njihovo lakše zaposlenje i veću socijalnu uključenost u društvu. Ciljna skupina projekta je 15 nezaposlenih osoba s invaliditetom s područja Zagrebačke županije i susjednih županija. Kroz provedbu projekta odabrat će se programi osposobljavanja koji odgovaraju potrebama poslodavaca, ali i marginaliziranim skupinama (osobama s invaliditetom) koje će po završetku osposobljavanja (programa obrazovanja odraslih) 10 osoba postati konkurentnije na tržištu rada.

 

IMG_20190204_083905795 IMG_20190204_083916187

 


Lenta
demografija