Šibenski potrošač

Društvo za zaštitu potrošača ”Šibenski potrošač” je jedna od najstarijih udruga za zaštitu potrošača na prostorima Republike Hrvatske. Pokretač osnivanja društva je bio gospodin Boris Kulušić dipl.ing. te prvi predsjednik Društva. Koji je uz podršku ostalih osviještenih građana na problem potrošačkog prava osnovao ”Šibenski potrošač” dana 13.11.2002. godine, te prvi pokrenuo potrošački pokret na prostorima Šibensko – kninske županije ali i šire. Društvo od tada svojim radom savjetuje i pomaže građanima u ostvarivanju svojih potrošačkih prava na temelju Zakona RH. Štiti prava potrošača u lokalnim povjerenstvima za zaštitu potrošača te provodi mnogobrojne projekte. ”Šibenski potrošač” je jedan od osnivača Saveza udruga za zaštitu potrošača Hrvatske.

Uključivanjem mladih ljudi potrošački pokret je dobio svoju blistavu budućnost. Veliki broj volontera koji svojim znanjem žele pomoći građanima dovelo je do pokretanja Savjetovališta za zaštitu potrošača Šibensko – kninske županije. Društvo za zaštitu potrošača ”Šibenski potrošač” kroz svoj dug rada uvijek se zalagalo za pravdu, istinu i poštenje te će na tim temeljima uz snagu mladih ljudi graditi svoju budućnost za dobrobit svih građana Republike Hrvatske.

Kralja Zvonimira 42, Šibenik
Tel:+385(0)22-215-721