Scientia Populo

VIZIJA I MISIJA:

Udruga „Scientia populo“ Knin osnovana je 22. kolovoza 2014. godine kao Udruga koja se bavi problemom nedovoljnog obrazovanja kao i negativnog stava prema obrazovanju i znanosti u svim dobnim skupinama. Udruga djeluje od 1. Listopada 2014. Od tada provodi neformalne programe obrazovanja iz njemačkog jezika za predškolski i školski uzrast, studente i odrasle. Od studenog 2014. Provodi i program pomoć u učenju : “I druženje kroz učenje je Cool” ( pomoć u učenju i dnevni boravak), te program Pomoć u učenju u vidu dodatne poduke za učenike i studente kao i Učenje u grupama djece istih interesa.

CILJEVI UDRUGE:

Promicati ideju i važnost neformalnog obrazovanja i cjeloživotnog učenja
Unaprijediti institucionalni okvir za bolji položaj pojedinca u društvu.
Poticati aktivnu participaciju pojedinca bez obzira na njegov društveni položaj u svim sferama društvenog života.
Povećati vidljivost i prepoznatljivost sektora obrazovanja, znanosti i kulture

Jerkovićev put 8
22300 Knin, HR