P.A.R.K.

Udruga PARK, Pokretač Alternativnog Razvoja Kulture grada djeluje od 2011. godine. PARK je u proteklom razdoblju organizirao i sudjelovao u organizaciji brojnih poznatih manifestacija kao što su Regius Festival, Kulturaljka, Membrain, Nox, The Cave, a osim koncertima i festivalima, PARK je društveni život grada obogatio i nebrojenim tribinama, radionicama, izložbama, filmskim projekcijama, plesom itd. Gotovo stotinu domaćih i stranih izvođača nastupilo je dosad na šibenskim pozornicama u organizaciji PARK-a.
U proteklih nešto manje od desetljeća, koliko je PARK na sceni, nestali su gotovo svi razlozi zbog kojih je osnovan, a pokrenut je kako bi obogatio šibensku glazbenu i koncertnu ponudu, osigurao više prostora za alternativna događanja i svirke te kako bi među građanima poticao kreativnost, kulturu života bez nasilja i jačao njihov angažman kroz civilno društvo.

Udruga Pokretači alternativnog razvoja kulture (P.A.R.K)
Adresa: Prilaz tvornici 41 22000 Šibenik

Udruge...