Udruga ZvoniMir u sklopu Dana otvorenih vrata udruga 2014. organizira predstavljanje udruga u Poludnevnom boravku u Drnišu (Ulica fra Andrije Kačića Miošića, bivši đački dom) u petak 6. lipnja 2014.godine u 10 sati.

Na istom mjestu okupit će se mnogobrojne udruge s područja cijele Šibensko-kninske županije koje će predstaviti svoj rad. Obzirom da su udruge zbilja širokog kruga djelatnosti (socijalne, humanitarne, planinarske, udruge za djecu, za mlade, za iseljenike, ekološka udruga..) sigurno će se naći za svakog ponešto interesantno.

Također, u sklopu iste manifestacije bit će predstavljen model „slobodne stolice“ kojeg udruga ZvoniMir provodi u Gradu Kninu, u sklopu projekta “Društvo građana – povećanje vidljivosti i utjecaja udruga civilnoga društva i građana u procesu donošenja odluka”.

U koliko želite da i Vaša organizacija sudjeluje na navedenom sajmu javite se na e-mail: nevena@zvonimir.hr

 

banner DOVU 2014 manji