Udruga za obrazovanje i znanost „Scientia populo“ provodi projekt „Osposobljavanjem za bolje sutra“ u suradnji s partnerima Gradom Kninom te Ligom protiv raka Grada Drniša. Trenutno traju upisi za programe edukacije „Knjigovođa“ te „Voditelj europskih fondova“. Edukacija se financira u sklopu navedenog ESF projekta te je izvanredna prilika za sve osobe koje žele postati konkurentniji na tržištu rada s ciljem što skorijeg zaposlenja. U sklopu ovog projekta se uz programe edukacija provode i radionice koje su usmjerene  jačanju mekih vještina koje polaznicima podižu razine samopoštovanja, unapređuje njihove komunikacijske i prezentacijske vještine, te se smanjuje utjecaj socijalne isključenosti. Zainteresirani za navedene edukacije mogu sve informacije saznati na sljedećem broju: 092 274 23 84

Scientia populo Osposobljavanjem za bolje sutra