U Kninu se danas 17.5.2019. godine na terasi caffe bara Square održao Dan otvorenih vrata kninskih udruga. Na Danima otvorenih vrata uz ostale udruge iz Knina predstavila se i Udruga osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ čiji su djelatnici i volonteri upoznavali građane s radom i aktivnostima udruge te prezentacijom projekata koje udruga provodi. Dijelili su se i letci projekta „Za bolje i sigurnije sutra“ koju udruga „Sveti Bartolomej“ provodi u partnerstvu s Udrugom slijepih Šibensko-kninske županije i Centrom za socijalnu skrb Knin, a sufinanciran je sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali. Na sljedećim fotografijama pogledajte kako je to izgledalo.

Sv.Bart. Dan otvorenih vrata 4Sv.Bart. Dan otvorenih vrata 4

Sv.Bart. Dan otvorenih vrata 3Sv.Bart. Dan otvorenih vrata 2

Sv.-Bartolomej-Za-bolje-i-sigurnije-sutra