Pozivamo sve zainteresirane na predavanje pod nazivom „Društveno/socijalno poduzetništvo“ koje će se održati održati 28.01.2016. godine u prostoru Hrvatske gospodarske komore ( ul.Kralja Zvonimira 36) u Kninu s početkom u 11 sati.

Navedeno predavanje održava se u sklopu projekta „TOČKA-Info centar za mlade“, koji Udruga mladih „Mladi u EU“ provodi u suradnji s Udrugom osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina.

Predavanje „Socijalno/društveno poduzetništvo“ ima za cilj mladim ljudima približiti pojam društvenog/socijalnog poduzetništva, te ih potaknuti na bavljenje istim.

Predavanje je tematski podijeljeno tako da obuhvati pojmove poduzetnosti i poduzetništva, kao i zelenog poduzetništva, te kroz primjere dobre prakse objasni što je to društveno/socijalno poduzetništvo i kako osnovati zadrugu.

Predavanje će održati Martin Mrša, predsjednik Udruge mladih „Mladi u EU.

Društveno/socijalno poduzetništvo