Od 27. – 29. 10. u Hotelu Punta u Vodicama se održao završni trening za OCD sa područja Šibensko-kninske županije. Nazočnim sudionicama treninga su se predstavili dosadašnji rezultati te planirane buduće aktivnosti. Također su se sudionicima dodijelile potvrde o sudjelovanju na stručnim radionicama.

U sklopu treninga, dana 28.10. se održalo predavanje o izmjenama Zakona o udrugama, a sutradan, 29.10. predavanje na temu Neprofitno računovodstvo na kojima su sudjelovale i OCD-i koje nisu sudjelovale na radionicama.

Trening se organizirao u sklopu projekta „Društvo građana – povećanje vidljivosti i utjecaja udruga civilnog društva i građana u procesu donošenja odluka“ čiji je nositelj udruga ZvoniMir iz Knina a partneri udruge EKO Krka iz Knina i Mladi u EU“ te Grad Knin.

Dosada su održana dva treninga za OCD sa područja Šibensko-kninske županije u Vodicama sa temom „Odnosi s javnošću“.