U sklopu projekta Zajedno za ispunjeniji dan u svrhu zaštite osobnih asistenata i korisnika osobne asistencije provedene su prijave za cijepljenje protiv bolesti COVID – 19. Cijepljenje asistenata i korisnika od velike je važnosti zbog rizičnosti ciljne skupine projekta od oboljenja ove bolesti. Korisnici kao i njihove obitelji izrazile su veliko zadovoljstvo ovom aktivnosti, te su naglasili kako im je isto jako važno i za njihove osobne asistente kako bi usluge osobne asistencije bile jednostavnije i korištene s manje straha od moguće zaraze.

DMS clanak

Projekt financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj objavljenog teksta isključiva je odgovornost Društva multiple skleroze Šibensko – kninske županije i ne odražava nužno stavove Europske unije

DMS SKZ MemorandumDMS-SKZ Memorandum 2