Centar za mir, nenasilje i ljudska prava iz Osijeka organizira radionice za organizacije civilnog društva i jedinice lokalne samouprave u Hrvatskoj. Jedna od radionica održat će se i u Šibeniku,19.02.2015. u Informacijskom centru Europa direkt, s početkom u 10.00 sati, uz podršku Udruge „Mladi u EU“.

Radionica se provodi u sklopu projekta „Application Successful“.

Cilj projekta je predstavljanje programa Europa za građane 2014.-2020. kroz promicanje aktivnosti za dobrobit sadašnjih i potencijalnih dionika programa u regionalnom okruženju te stvaranje ciljanih krugova građana svjesnih EU političkih agendi, zajedničkih vrijednosti i pitanja sudioničke demokracije i građanstva.

Nositelj projekta je European House Hungary u suradnji s Centrom za mir, nenasilje i ljudska prava iz Osijeka, koji je partner na projektu.

Projekt sufinancira Europska unija.

Radionica će se održati na engleskom jeziku.

Ukoliko ste zainteresirani molimo da se prijave najkasnije do utorka, 17.02.2015. na e-mail: info@mladi-eu.hr.

Radujemo se Vašem dolasku!

 

centar_za_mir_provodi_projekt_skola_i_obitelj_zajedno_news_pic