Šibenik, 22.05.2016.Udruga mladih „Mladi u EU“ te poziva da sudjeluješ na radionici „Razvoj tvoje poduzetničke ideje“. Radionica će se održati u petak 27.05.2016. godine s početkom u 17  sati te u subotu 28.05.2016. godine s početkom u 10 sati u Dnevnom boravku u „Narančastoj zgradi“ (Prilaz tvornici 41) u Šibeniku.

Radionica je namijenjena mladima s područja grada Šibenika koji se žele razviti svoju poduzetničku ideju.

Voditelji radionice su predstavnici Udruge mladih „Mladi u EU“, Martin Mrša i Vinko Livaković, koji imaju dugogodišnje iskustvo u provedbi predavanja i radionica na temu poduzetništva te informiranju i savjetovanju o razradi poslovnog plana.

Radionica se održava u sklopu programa Klub mladih „ENTER“ kojeg Udruga mladih „Mladi u EU“ provodi u partnerstvu sa Šibenskom udrugom mladih i Gradom Šibenikom.

Za sudjelovanje na radionicama je potrebno ispuniti Prijavni obrazac te ga najkasnije do 27.05.2016. godine poslati na email info@mladi-eu.hr .