Centar za mirovne studije organizira trening za 20 učenika i učenica srednjih škola koji žele dugoročno doprinositi izgradnji društva dobrodošlice i solidarnosti putem svojim škola, vijeća učenika, savjeta mladih, organizacija mladih i drugih aktera u zajednici ili kroz direktnu pomoć i podršku izbjeglicama.

 

Ambasadori solidarnosti

Trening će se održati u Slavonskom Brodu od 8. do 10. travnja 2016. godine. Trenerski tim čine aktivistkinje Centra za mirovne studije, Inicijative Dobrodošli i GOOD Inicijative: Emina Bužinkić, Danela Žagar i Lovorka Šošić.

Organizatori pokrivaju troškove puta, smještaja i prehrane te radnih materijala.

Rok za prijave otvoren je do 23. ožujka 2016. godine. Više informacija o pozivu i prijavi pogledajte pogledajte ovdje.

Prijavi se i postani dio mreže aktivista/kinja koji svoju solidarnost s izbjeglicama iskazuju vrijednim djelima!