Unatoč pandemiji koronavirusa, Udruženje za unapređivanja obrazovanja slijepih i slabovidnih osoba je uspješno upisalo treću i posljednju grupu polaznika besplatnih obrazovnih programa. Riječ je o zanimanjima asistent na EU projektima i Voditelj projekata financiranih iz EU fondova.

Na navedena osposobljavanja upisane su 4 osobe, od toga 2 osobe s invaliditetom i 2 dugotrajno nezaposlene osobe. Nastava se odvijala u intenzivnom tretmanu od 4 predavanja tjedno, a budući da je riječ o maloj grupi od 4 polaznika, sve preporuke i mjere Nacionalnog stožera su uzete u obzir. Polaznici su izrazili zadovoljstvo završenim tečajem te se nadaju da će im novo zanimanje upisano u e-radnu knjižicu rezultirati i bržim zapošljavanjem. Ovim putem zahvaljujemo i  čestitamo svim našim korisnicima i želimo im puno uspjeha u osobnom i profesionalnom životu.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruženja za unapređivanje obrazovanja slijepih i slabovidnih osoba

UUOSSOLenta