Udruga mladih „Mladi u Europskoj uniji“ vas poziva na okrugli stol na temu: „I ti si dio društva“, koji će se održati 01.06..2016. godine u prostoru Male gradske vijećnice Grada Drniša s početkom u 11 sati.

Drniš,01.06..2016.

Ovim okruglim stolom nastojimo doći do zaključka koliko su mladi uključeni u društvena zbivanja te jesu li svjesni važnosti uloge koju igraju u svojoj lokalnoj zajednici. Također, kroz set raznolikih pitanja nastojat ćemo definirati želje i potrebe mladih osoba te kako im pomoći da postanu punopravni i odgovorni članovi društva.

Okruglom stolu će prisustvovati i mlade osobe koje su uključene u rad savjeta za mlade te imaju bolji uvid u stanje „iznutra“, tj. upućeni su u funkcioniranje organizacija koje zastupaju interese mladih.

Ova aktivnost održava se u sklopu projekta „TOČKA-Info centar za mlade“, koji Udruga mladih „Mladi u EU“ provodi u suradnji s Udrugom osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina.