Udruga mladih „Mladi u Europskoj uniji“ provodi projekt „Pomozi mi danas za bolje sutra u partnerstvu s udrugom osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina.

Kao i do sad sve aktivnosti projekta se provode sukladno aktivnostima u što ubrajamo posjete korisnicima osobne asistencije, sastancima sa osobnim asistentima te praćenje njihovih poslova i obveza prema korisnicima.

Projektom se utječe na jačanje socijalnog uključivanja osoba kojima je to najpotrebnije kroz daljnji razvoj i povećanje kvalitete usluge osobne asistencije. Projekt omogućuje zapošljavanje osobnih asistenata koji svojim radom donose pozitivne pomake kućanstvima, krajnjim korisnicima i ujedno lokalnoj zajednici.

Rad osobnih asistenata je ocijenjen pozitivnim ocjenama jer su u situacijama mjere opreza zbog virusa, zaista radili odgovorno na zadovoljstvo projektnog time te korisnika.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge mladih „Mladi u Europskoj uniji“.

Pomozi-mi-danas-za-bolje-sutra-MemorandumPomozi-mi-danas-za-bolje-sutra-Memorandum-2