U sklopu projekta „Osposobljavanjem za bolje sutra“, čiji je nositelj Scientia populo iz Knina 17.04.2019. godine održati će radionicu  „Vještina komuniciranja“.

Na radionici „Vještina komuniciranja“ sudionici će biti upoznati sa značajem odgovornosti, samostalnosti i proaktivnosti, prilagođavanjem timskom radu te će im biti prezentirano koje su to menadžerske, specifične i komunikacijske vještine. Također, nastojati će ih se  potaknuti da problemima pristupaju konstruktivno, imaju pozitivan stav te izgrade suosjećanje i samopouzdanje.  radionica će uključivati teoretsku obuku o unaprjeđenju usluga povezanih s pristupom tržištu rada i socijalnim uključivanjem pripadnika ciljane skupine projekta koje će biti potkrijepljeno kreativnim radionicama.

Više o projektu možete saznati putem e – mail adrese info@scientiapopulo.hr 

 

Scientia populo Osposobljavanjem za bolje sutra