Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Šibenik devetu godinu zaredom organizirao je Sajam poslova u Šibensko – kninskoj županiji, 14.04.2016.

Šibenik,14.04.2016.

Udruga mladih „Mladi u Europskoj uniji“ imala je štand u sklopu navedenog Sajma koji se održao u Dalmare centru u Šibeniku.

Sajam je poslužio kao izvrsna prilika za promociju projekta „ TOČKA- Info centar za mlade“, koji Udruga mladih „Mladi u EU“ provodi u suradnji s Udrugom osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina, a financira ga Ministarstvo socijalne politike i mladih.

Mladi ljudi su ovim putem upoznati i informirani da u šibensko-kninskoj županiji djeluje Info centar za mlade, čija je zadaća informirati, educirati i savjetovati mlade ljude o temama koje su bitne za njihovo napredovanje i usavršavanje u svim aspektima njihovog društvenog djelovanja.

Na Sajmu je Udruga „Mladi u EU“ regrutirala i nekoliko novih volontera koji su ispunili prijavni obrazac, te će isti biti uključeni u volonterske aktivnosti Udruge.