Udruga Mladih „Mladi u EU“ poziva sve zainteresirane na Sajam Udruga, manifestaciju koja će se održati dana 22.05.2016. s početkom u 11 sati u Narančastoj zgradi (Prilaz tvornici 41, Gradska plaža Banj). U programu će osim naše organizacije sudjelovati i udruge : Forca, Ardura i Š.U.M.

Sajam udruga ima za cilj informirati javnost o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici. To je prilika da građani sudjeluju u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama, te se upoznaju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.

Udruga Mladih „Mladi u EU“ u sklopu tog događanja organizirati će kviz koji će se održati u 12 sati u Dnevnom boravku za mlade. Kviz će biti održan na temu poznavanja Erasmus programa i Europske volonterske službe (EVS-a).

Ovo događanje organizira se u sklopu programa Klub mladih „ENTER“.