Udruga „MI“ (u sklopu Programa Step) u suradnji s poduzećem “Poslovni edukator d.o.o.”organizira informativnu radionicu na temu: Primjena izmjena Zakona o udrugama i pravila o financijskom poslovanju udruga. Radionica će se održati u hotelu Solaris, srijeda 18.ožujka 2015. s početkom u 10.00 h. U sklopu radionice Zaklada “Kajo Dadić” predstavit će i natječaje Ministarstva socijalne politike i mladih u kojima sudjeluje kao provedbeno tijelo:

  1. Razvoj lokalnih volonterskih centara
  2.  Prevencija nasilja nad djecom i mladima
  3. Promicanje i zaštita prava djece i podrška obitelji
  4.  Podrška projektima udruga mladih i za mlade

Ujedno će i prezentirati natječaj ‘Naš doprinos zajednici’ koji provode u partnerstvu s Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva za dodjelu financijskih podrški građanskim akcijama koje se provode  u lokalnim zajednicama (pravo prijave imaju udruge, škole, vrtići, gradske knjižnice, domovi umirovljenika i druge ustanove pod uvjetom da su u državnom vlasništvu).

Na radionici mogu sudjelovati sve zainteresirane udruge, prijava nije potrebna.