Udruga osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ Knin provodi projekt „Zadovoljni“ u partnerstvu s Udrugom matice umirovljenika grada Knina, Hrvatskim zavodom za zapošljavanje te Centrom za socijalnu skrb Knin. Projekt „Zadovoljni“ traje već godinu i pol dana.

Krajnji korisnici usluge su osobe starije životne dobi, osobe u nepovoljnom položaju kojima je potrebna pomoć u kućanstvu, osobe s invaliditetom i kronični bolesnici neovisno o starosnoj dobi.

Starije i nemoćne osobe nerijetko su usamljene i ovisne o drugima, zbog čega posebno cijene ljubaznost i velikodušnost djelatnica. Jedan običan razgovor dovoljan im je da donekle popuni prazninu s kojom se svakodnevno suočavaju. Izuzetno nam je drago što je kvaliteta pruženih usluga na visokom nivou i što korisnici prepoznaju trud i rad djelatnica zaposlenih u svrhu pružanja usluge pomoći u kući.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 4.104.500,80 i u cijelosti je financiran iz EU.

Sv-Bartolomej-memorandum-Zadovoljni-PRAVI