Zaposlene žene nakon nove godine nisu gubile vrijeme, već su se odmah vrijedno „bacile“ na posao, kako bi svaki korisnik dobio pomoć koja im je prijeko potrebna. Iz razgovora s krajnjim korisnicima ovog projekta dalo se zaključiti da su izuzetno oduševljeni i zadovoljni s uslugom koja im se pruža. Budući da se radi o starim i nemoćnim osobama, pružateljice usluge pomoći u kući kroz obavljanje kućanskih i drugih poslova imaju veliku ulogu u povećanju kvalitete njihova života, s obzirom na to da brinu o njihovom urednom domu, kao i o njima samima. Na taj način krajnji korisnici, lišeni su nekih poslova koje su morali obavljati.

Podsjetimo, Ekološka udruga „Krka“ Knin provodi projekt „Pomozimo danas za bolje sutra“ s partnerima Hrvatskim zavodom za zapošljavanje i Centrom za socijalnu skrb Šibenik. Predviđeno trajanje projekta je 30 mjeseci, a ukupna vrijednost projekta iznosi 1.676.076,92 kn. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost ekološke udruga „Krka“ Knin

Pomozimo danas za bolje sutra - memorandum