Udruga za obrazovanje i znanost „Scientia populo“ u Kninu već 6 mjeseci uključuje skupine žena s otežanim mogućnostima zapošljavanja te razvija njihov radni potencijal kroz razna osposobljavanja i usavršavanja. Uz pomoć projekta „Podrškom do zajedništva“ kroz radne aktivnosti žena povećana je kvaliteta života krajnjih korisnika, odnosno starijih osoba u nepovoljnom položaju. Žene pripadnice ciljane skupine pomažu krajnjim korisnicima u održavanju čistoće njihovih domova, brine o higijeni, pomažu u socijalnoj integraciji te obavljanju ostalih aktivnosti, čime im uvelike pomažu i olakšavaju svakodnevni život.

 

Nositelj ovog projekta je Udruga za obrazovanje i znanost „Scientia populo“

Sccientia-populo-Knin

Partneri na projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje,

hzz

te Centar za socijalnu skrb Knin.

Centar-za-socijalnu-skrb-Knin