U sklopu projekta „Novim znanjem za sretnije sutra“ Udruženje za unapređivanja obrazovanja slijepih i slabovidnih osoba provodi radionice mekih vještina pod nazivom „Što nam posao znači“ i „Kreativiraj se“. Cilj radionica je polaznike upoznati s temom mekih i tvrdih vještina, naučiti ih koje komunikacijske tehnike doprinose uspješnoj komunikaciji te im dati smjernice kako napisati dobru molbu i životopis

Budući da je Udruženje ugovorni isporučitelj HZZO-ovih pomagala za slijepe i slabovidne osobe, sudionicima će biti prezentirana oprema koju mogu koristiti na radnom mjestu, a planirana je i razmjena iskustva oko korištenja raznih programa i uređaja koje korisnici upotrebljavaju. Sudjelovanje na radionicama je besplatno, a za korisnike je osiguran i ručak nakon održanih radionica.

Sve zainteresirane molimo da se jave na e-mail: ured@uuosso.hr ili na tel: 01/4551-650

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruženja za unapređivanje obrazovanja slijepih i slabovidnih osoba.

UUOSSOLenta