Udruga ZUM poziva zainteresirane mlade u dobi od 17 do 30 godina da se prijave na međunarodnu razmjenu mladih „Youth Journalism Academy“. Akademija se održava od 15. do 23. ožujka 2016. u Puli i okuplja 20 sudionika iz četiri europske zemlje: Hrvatske, Mađarske, Slovenije i Estonije.

Pula

Akademija se bazira na neformalnim metodama rada i sudionicima nudi prije svega zabavu u učenju, istovremeno izgrađujući njihove kompetencije u građanskom novinarstvu i osposobljavajući ih da samostalno djeluju u medijskom području.

Sudionicima je u potpunosti pokriven smještaj i hrana.

Kotizacija za Akademiju iznosi 230 kuna koja obuhvaća radne materijale te stručna predavanja. Kotizacija se plaća prvog dana Akademije.

Ako te ovo zainteresiralo i zanima te više informacija o aktivnostima na Akademiji, možete ih pronaći u interaktivnoj brošuri.

Zainteresirani sudionici mogu se javiti direktno na mail info@mladipula.org ili mogu ispunitiprijavnicu .

Rok za prijavu je: 26. veljače 2016.!!!