Dana 22.07. u 18:30 u prostorijama Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“ u Šibeniku održat će se prezentacija etične banke (ebanke) i Zadruge za etično financiranje.

Prezentacija je namijenjena građanima, poduzetnicima i organizacijama civilnog društva sa područja grada Šibenika.

Silvana Vujnović, buduća članica uprave te Ivan Kardum, ekonomist i poslovni analitičar govorit će o počecima i modelu etičnog bankarstva koji se, posebno u recesiji, pokazao kao održiv i pozitivan model pristupa financiranju.

Ebanka je etična razvojna banka u vlasništvu svojih klijenata koja doprinosi poboljšanju kvalitete života ljudi te će služiti kao financijska kičma za razvoj solidarne razvojne ekonomije.

Ukoliko  ste zainteresirani za sudjelovanje na predavanju, molimo Vas da svoje sudjelovanje potvrdite  najkasnije do 21.07.2015. godine putem emaila info@mladi-eu.hr . Molimo Vas da u e-mailu navedete svoje ime i prezime, adresu te broj telefona/mobitela.

Očekujemo Vas!

0,,17576961_303,00