Udruga mladih „Mladi u EU“ održava predavanje u Gradskoj knjižnici „Juraj Šižgorić“ na temu: „Kako provoditi slobodno vrijeme na kvalitetan način“, 21.01.2015.

U sklopu projekta “TOČKA- Info centar za mlade”, koji Udruga mladih “Mladi u EU” provodi u partnerstvu s Udrugom osoba s invaliditetom “Sv. Bartolomej” iz Knina, održat će se predavanje na temu “Kako provoditi slobodno vrijeme na kvalitetan način”. Predavanje će se održati u Multimedijskoj dvorani Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“ dana 21.01.2015. godine s početkom u18 h.

Svrha navedenog predavanja je upoznavanje sudionika sa samim pojmom slobodnog vremena i svim fenomenima koji se uz njega vežu. Želja nam je mlade ljude uputiti kako da svoje slobodno vrijeme iskoriste na što kreativniji i kvalitetniji način. Predavač je Vinko Livaković, voditelj Info centra.

 

Plakat2