Poziv na predavanje: „Mjere za samozapošljavanje“ u sklopu projekta „Iskoristi svoju kreativnost“, koje će se održati u Drnišu, 13.07.2016. s početkom u 11 sati, u  prostoru Male gradske vijećnice

Udruga mladih „Mladi u Europskoj uniji“ održat će predavanje pod nazivom „Mjere za samozapošljavanje“, 13.07.2016. godine u Drnišu, u prostoru Male gradske vijećnice.

Navedeno predavanje realizirat će se u sklopu projekta „Iskoristi svoju kreativnost“, koji Udruga mladih „Mladi u EU“ provodi u suradnji s Udrugom „Ardura“ iz Šibenika. Projekt financira Ministarstvo socijalne politike i mladih.

Predavanje ima za cilj potaknuti sudionike na razmišljanje o pokretanju vlastitog posla i samozapošljavanje.

Predavanje će biti koncipirano tako da prisutne upozna s pojmom poduzetnika i poduzetništva, da se kaže nešto više o Garanciji za mlade i mogućnostima korištenja te mjere. Također, predstavit ćemo CISOK, Etičnu banku, Europski socijalni fond, HBOR, a skrenut će se pažnja i na potpore za samozapošljavanje HZZ-a te će se upozoriti na zamke kod samozapošljavanja.

Predavanje će održati Martin Mrša i Vinko Livaković, djelatnici Udruge mladih „Mladi u EU“.