Poziv na predavanje: „Garancija za mlade“ u sklopu projekta „TOČKA-Info centar za mlade“, koje će se održati u Drnišu, 12.07.2016. s početkom u 11 sati, u  prostoru Male gradske vijećnice.

Udruga mladih „Mladi u Europskoj uniji“ održat će predavanje pod nazivom „Garancija za mlade“, 12.07.2016. godine s početkom u 11 sati u Drnišu, u prostoru Male gradske vijećnice.

Navedeno predavanje realizirat će se u sklopu projekta „TOČKA- Info centar za mlade“, koji Udruga mladih „Mladi u EU“ provodi u suradnji s Udrugom osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina. Projekt financira Ministarstvo socijalne politike i mladih.

Predavanje ima za cilj upoznati mlade osobe sa mogućnostima koje im pruža mjera HZZ-a pod nazivom: Garancija za mlade. Sudionicima ćemo reći više o kontekstu i razlogu donošenja ove mjere, kako se ona financira i kakav je plan implementacije. Na predavanju ćemo objasniti i neke pojmove koji se često susreću kad se radi o ovoj temi: CISOK, javni radovi…

Predavanje će održati Martin Mrša i Vinko Livaković, djelatnici Udruge mladih „Mladi u EU“.

 

U Šibeniku, 05.07.2016.