Pozivamo sve nezaposlene osobe s područja grada Knina da nam se pridruže u srijedu (29.06.) i četvrtak (30.06.) s početkom u 10h na dvodnevnoj radionici “Mi to možemo”. Radionica će se održati na adresi Drniška 2b, prostor Ekološko-informativnog centra na Krki. Na radionici će se sudionici upoznati sa vještinama izrade kvalitetnog motivacijskog pisma, životopisa i zamolbe kao prvog koraka u kontaktu sa potencijalnim poslodavcem pri javljanju na natječaj za posao.

Cilj radionice je osnaživanje nezaposlenih, njihova priprema za tržište rada i povećanje njihove zapošljivosti. Projekt “Ekološko-informativni centar” provodi Ekološka udruga „Krka“ Knin i sufinanciran je sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. u sklopu poziva Razvoj i provedba programa za socijalnu koheziju i povećanje zaposlenosti u gradovima: Kninu, Belom Manastiru i općini Darda, Benkovcu, Petrinji i Vukovaru.