Pozivamo sve nezaposlene osobe s područja grada Knina da nam se pridruže u četvrtak (20.08.) i petak (21.08.) s početkom u 10h na dvodnevnoj radionici “Mi to možemo”. Radionica će se održati na adresi Drniška 2b, prostor Ekološko-informativnog centra Krka. Na radionici će sudionici savladati vještine izrade kvalitetnog motivacijskog pisma, životopisa, zamolbe i sl.

Cilj radionice je jačanja kompetencija nezaposlenih osoba. Radionica se organizira u sklopu projekta “Ekološko-informativni centar” koji je sufinanciran sredstvima ESF-a.

Projekt „Ekološko-informativni centar“ je sufinanciran 100% sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali, a u sklopu poziva “Razvoj i provedba programa za socijalnu koheziju i povećanje zaposlenosti u gradovima: Kninu, Belom Manastiru i Općini Darda, Benkovcu, Petrinji i Vukovaru”. Projekt provodi Ekološka udruga „Krka“ Knin

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Ekološke udruge „Krka“ Knin.

Ekoloski informativni centar memorandum - NOVO MINISTARSTVO Ekolosko informativni centar memorandum 2