U sklopu projekta „Novim znanjem za sretnije sutra“ kojeg provodi Udruženje za unapređivanje obrazovanja slijepih i slabovidnih osoba, provode se radionice mekih vještina pod nazivom „Što nam posao znači“ i „Kreativiraj se“.

Provedbom radionica „Kreativiraj se“ želi se utjecati na smanjenje socijalne uključenosti i razvoj kreativnosti. Koncipirana je na način da potakne sudionike na kreativan pristup poslovnim zadacima te da im na praktičnim primjerima da uvid u važnost kreativnog razmišljanja.

Na radionici „Što nam posao znači“ sudionici će unaprijediti svoje komunikacijske vještine, naučiti kako napisati dobru molbu i životopis te kako se dobro predstaviti poslodavcu, a obraditi će se i teme računalne opreme i suvremenih pomagala koja služe za kretanje slijepih osoba. Radionica će se održati krajem studenog.

Zainteresirani se mogu prijaviti putem mail-a: ured@uuosso.hr ili na tel: 01 4551 650

UUOSSO

uuosso ministarstvo