Ekološka udruga „Krka“ Knin provodi projekt „Ekološko-informativni centar“. Upravljačko tijelo je Ministarstvo rada i mirovinskog sustava dok je Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije, posredničko tijelo razine 2.

Pozivamo sve nezaposlene osobe s područja grada Knina da nam se pridruže u srijedu 09.09.2020 s početkom u 10h na predavanju “Kvalitetna prezentacija”. Predavanje će se održati na adresi Drniška 2b u prostoru Ekološko-informativnog centra Krka. Informirati ćemo nezaposlene osobe o važnosti kvalitetne prezentacije na razgovoru za posao. Ponudit ćemo im stručne savjete za bolju prezentaciju.

Cilj predavanja je jačanja kompetencija nezaposlenih osoba i povećanje njihove zapošljivosti. Predavanje se organizira u sklopu projekta “Ekološko-informativni centar” koji je sufinanciran sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost ekološke udruge „Krka“ Knin.

Ekoloski informativni centar memorandum - NOVO MINISTARSTVOEkolosko informativni centar memorandum 2