Poštovani,

Čast nam je pozvati Vas na početnu konferenciju u sklopu  projekta: „Ruka ljubavi“ .Događanje će biti održano u prostorijama organizacije korisnika, 04.11.2020. s početkom u 10:00 sati.

Želja nam je da se na početnoj konferenciji okupe svi zainteresirani za projekt, kako potencijalni zaposlenici (žene), tako i krajnji korisnici i njihove obitelji kojima će ovaj projekt značajno pomoći. Ujedno, pozivamo i širu javnost kako bi se informirali o dobrobitima i ciljevima ovog projekta, te dobili informacije o daljnjim mogućnostima uključivanja u ovakve vrste projekata. Liga protiv raka Grada Drniša  projekt provodi u partnerstvu sa Centrom za socijalnu skrb Drniš i Hrvatskim zavodom za zapošljavanje Područni ured Šibenik.

Molimo da nam potvrdu sudjelovanja (ispunjenu prijavnicu) dostavite do 01.11.2020.

Čast nam je pozvati Vas da svojim dolaskom uveličate predstavljanje ovog projekta.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Lige protiv raka Grada Drniša.