Čast nam je pozvati Vas na Završnu konferenciju u sklopu  projekta: „Za njih smo uvijek tu“. Događanje će biti održano u prostorijama Drvnog panonskog centra Virovitica, u Virovitici, 20.09.2021. (ponedjeljak), s početkom u 11:00.

Želja nam je da se na Završnoj konferenciji okupe svi zainteresirani za projekt, kako zaposlene žene, tako i krajnji korisnici i njihove obitelji kojima je značajno ovaj projekt pomogao. Ujedno, pozivamo i širu javnost kako bi se informirali o rezultatima ovog projekta, te dobili informacije o daljnjim mogućnostima uključivanja u ovakve vrste projekata.

Vaše sudjelovanje nam je bitno kako bismo polučili sinergijski učinak te angažirali sve resurse potrebne da ciljnoj skupini i krajnjim korisnicima olakšamo potpunu integraciju u društvenu zajednicu i sukladno rezultatima djelujemo prema prijavama drugih projekata. Molimo   da   nam potvrdu sudjelovanja (ispunjenu prijavnicu) dostavite do 17.09.2021. (petak) u 12:00.