Čast nam je pozvati Vas na početnu konferenciju u sklopu  projekta: „Zaželi egzistenciju“. Događanje će biti održano u prostorijama Moto kluba Okit, 10.08.2021.(utorak) s početkom u 10:00 sati.

Želja nam je da se na početnoj konferenciji okupe svi zainteresirani za projekt, kako potencijalni zaposlenici (žene), tako i krajnji korisnici i njihove obitelji kojima će ovaj projekt značajno pomoći. Ujedno, pozivamo i širu javnost kako bi se informirali o dobrobitima i ciljevima ovog projekta, te dobili informacije o daljnjim mogućnostima uključivanja u ovakve vrste projekata. Udruga umirovljenika grada Vodica projekt provodi u partnerstvu sa Centrom za socijalnu skrb Šibenik i Hrvatskim zavodom za zapošljavanje Područni ured Šibenik.

Molimo   da   nam potvrdu sudjelovanja (ispunjenu prijavnicu) dostavite do 09.08.2021. (ponedjeljak) u 12:00.

Čast nam je pozvati Vas da svojim dolaskom uveličate predstavljanje našeg projekta.