Pozivamo Vas na prezentaciju natječaja „Poziv za prijavu trogodišnjih programa udruga koje pružaju usluge asistencije osobama s invaliditetom u RH“ za dodjelu financijskih podrški programima udruga koja će se održati dana 11. studenoga (srijeda) u 11 sati u prostoru Informacijskog centra Europe Direct Šibenik u Šibeniku, na adresi Ulica kralja Zvonimira 7A. 

Prezentaciju organizira Zaklada “Kajo Dadić”iz Splita uz suradnju Udruge „MI“ i Poslovnog edukatora d.o.o.  Prezentacija je namijenjena udrugama, savezima i zajednicama koje aktivno djeluju u području skrbi o osobama s invaliditetom.

Na prezentaciji biti će predstavljena sljedeća prioritetna područja na koje udruge, savezi i zajednice mogu prijaviti projekte:

  • Osiguravanje usluge osobnog asistenta osobama s najtežom vrstom i stupnjem invaliditeta
  • Osiguravanje usluge tumača/prevoditelja hrvatskog znakovnog jezika
  • Osiguravanje usluge videćeg pratitelja slijepim osobama koje su nesamostalne u kretanju

U nastavku prezentacije Udruga „MI“ će u sklopu Programa STEP, održati radionicu: „Donošenje i izrada financijskih planova kod neprofitnih organizacija“
 (sukladno Zakonu o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnihorganizacija).

Voditeljica radionice je Ivana Ban iz Poslovnog edukatora d.o.o.

Predviđeno trajanje prezentacije je 2 sata.

Radujemo se vašem dolasku.

preuzmi