Razvojni europski centar inicijativa održat će Završnu konferenciju u sklopu projekta, „Podrška za sve“ 10. studenog 2021. godine s početkom u 14:00 sati u Šibeniku, u prostorijama Društvenog centra Šibenik.

Projekt ,,Podrška za sve“ Razvojni europski centar inicijativa provodi u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Područni ured Šibenik i Centrom za socijalnu skrb Šibenik.

Svrhu Završne konferencije je široj javnosti predstaviti rezultate i ostvarene aktivnosti projekta putem kojeg je nositelj projekta u suradnji s partnerima ostvario zapošljavanje žena pripadnica ciljane skupine na period od 12 mjeseci, koje su pružale usluge potpore i podrške starijim i nemoćnim osobama (krajnjim korisnicima) s područja Šibensko – kninske županije. Provođenjem osposobljavanja žena pripadnica ciljane skupine povećala se njihova konkurentnost na tržištu rada što je olakšalo proces pronalaska zaposlenja po završetku projekta.

Konferencija će se održati u Društvenom centru Šibenik, na adresi Prilaz tvornici 41, 22 000 Šibenik.