Udruga djece oboljele od dijabetesa i njihovih roditelja Čakovec-„Međimurski slatkiši“ održat će završnu konferenciju u sklopu projekta „Zaželi pravu stvar“ koji se financira iz Europskog socijalnog fonda.

Završna konferencija održat će se 15.9.2021.godine s početkom u 11:00 h u Mihovljanu.

Udruga djece oboljele od dijabetesa i njihovih roditelja Čakovec-„Međimurski slatkiši“ projekt provodi u partnerstvu s centrom za socijalnu skrb Čakovec i hrvatskim zavodom za zapošljavanje –područni ured Čakovec.

Svrha završne konferencije je široj javnosti predstaviti rezultate projekta i pozitivne učinke projekta kako za ciljanu skupinu tako  i lokalnu zajednicu.

Čast nam je pozvati Vas, da svojim dolaskom uveličate ovu konferenciju.

Napomena: Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite na e mail:medimirski.slatkisi@gmail.com ili broj telefona: 099 231 0622