Liga protiv raka Grada Drniša održat će završnu konferenciju u sklopu projekta ,,Ruka ljubavi” koji se financira iz Europskog socijalnog fonda.

Završna konferencija održat će se 29.11.2021. godine s početkom u 12:00 h u prostorijama udruge Lige protiv raka grada Drniša. Liga protiv raka grada Drniša projekt provodi u partnerstvu s centrom za socijalnu skrb Drniš i hrvatskim zavodom za zapošljavanje – područni ured Šibenik. Svrha završne konferencije je predstaviti svim zainteresiranim sudionicima rezultate projekta i pozitivne učinke projekta kako za ciljanu skupinu tako i lokalnu zajednicu.

Čast nam je pozvati Vas, da svojim dolaskom uveličate ovu konferenciju.

Napomena: Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite na email: kontakt@ligaprotivrakadrnis.hr ili broj telefona: 095 884 7499

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Lige protiv raka Grada Drniša.