Pozivamo sve zainteresirane na predstavljanje projekata „Iskoristi svoju kreativnost“ i„TOČKA-Info centar za mlade“, koje će se održati u četvrtak, 26.studenoga u 18h, u Gradskoj knjižnici „Juraj Šižgorić“.

Nositelj ovih projekata je Udruga mladih „Mladi u EU“, u partnerstvu sa Udrugom „Ardura“ („Iskoristi svoju kreativnost“), odnosno Udrugom osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ iz Knina („TOČKA-Info centar za mlade“) .

Cilj ovih projekata je osnaživanje organizacija za mlade te podizanje kvalitete života mladih na području Šibensko-kninske županije. Svrha je motiviranost mladih za realizaciju ideja, upoznavanje dotičnih sa metodama samozapošljavanja, kao i povećana razina informiranosti i educiranosti mladih o svim relevantnim temama koje ih se tiču, te ubrzanje procesa integracije mladih u društvo.

Projekti su financirani sredstvima Ministarstva socijalne politike i mladih.

Radujemo se vašem dolasku!

 

DSC03530-300x225