Ekološka udruga „Krka“ Knin  održat će početnu konferenciju u sklopu projekta „Pomozimo danas za bolje sutra“, dana 19. rujna 2018. godine s početkom u 11:00 sati u Šibeniku, Poljana 6, u prostorijama Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“.

Projekt „„Pomozimo danas za bolje sutra“  Ekološka udruga „Krka“ Knin provodi u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Područni ured Šibenik i Centrom za socijalnu skrb Šibenik. Projekt je sufinanciran  sredstvima Europskog socijalnog fonda u sklopu programa Zaželi – program zapošljavanja žena.

Svrha Početne konferencije je široj javnosti predstaviti ciljeve i aktivnosti projekta putem kojeg će nositelj projekta u suradnji s partnerima omogućiti zapošljavanje žena pripadnica ciljne skupine koje će pružati usluge potpore i podrške starijim i nemoćnim osobama s područja Općine Bilice i  grada Šibenika (Dubrava).

Za više informacija o projektu:

Voditeljica projekta: Inga Kukolj

Konktakt br.: 022/664 – 608

Kontakt e-mail: ekoloska.udruga.krka@si.t-com.hr

zazeli

hzz 220px-Coat_of_arms_of_Croatia.svg Krka