Razvojni europski centar inicijativa održat će Početnu konferenciju u sklopu projekta „Podrška za sve” 23, rujna 2020. godine s početkom u 12:00 sati u Šibenik, u prostorijama Udruge slijepih Županije Šibensko-kninske.

Projekt ,,Podrška za sve” Razvojni europski centar inicijativa provodi u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje ured Šibenik i Centrom za socijalnu skrb Šibenik.

Svrhu Početne konferencije je široj javnosti predstaviti ciljeve i aktivnosti projekta putem kojeg će nositelj projekta u suradnji s partnerima ostvariti zapošljavanje žena pripadnica ciljane skupine na period od 12 mjeseci, koje će pružati usluge potpore i podrške starijim i nemoćnim osobama (krajnjim korisnicima) s područja Šibensko-kninske županije. Provođenjem osposobljavanja žena pripadnica ciljane skupine povećati će se njihova konkurentnost na tržištu rada što će olakšati proces pronalaska zaposlenja po završetku projekta.

Konferencija će se održati na adresi Zadarska 4, 22 000 Šibenik – prizemlje, desni ulaz.