Gradsko društvo Crvenog križa Šibenik održat će Početnu konferenciju u sklopu projekta „Mislimo na njih“ 27. lipnja 2018. godine s početkom u 12:30 sati u Šibeniku, u prostoru Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“.

Projekt „Mislimo na njih“ Gradsko društvo Crvenog križa Šibenik provodi u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Područni ured Šibenik i Centrom za socijalnu skrb Šibenik.

Svrha Početne konferencije je široj javnosti predstaviti ciljeve i aktivnosti projekta putem kojeg će nositelj projekta u suradnji s partnerima omogućiti zapošljavanje žena pripadnica ciljne skupine koje će pružati usluge potpore i podrške starijim i nemoćnim osobama s područja grada Šibenika i okolice.

 

Screenshot_1 Screenshot_1 Screenshot_3

Screenshot_5Screenshot_6 Screenshot_7

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.