Pozivamo Vas na Početnu konferenciju u sklopu projekta ,,Košarka za sve!” koja će se održati dana 08. veljače 2019. godine s početkom u 17:30 sati u Šibeniku, na adresi Trg Republike Hrvatske 3 u prostorijama Gradske vijećnice.

Projekt Omladinskog košarkaškog kluba “Dražen Petrović” Šibenik sufinanciran je sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali,  2014.-2020.

Svrha početne konferencije je široj javnosti predstaviti ciljeve i aktivnosti projekta putem kojeg će nositelj projekta djeci i mladima u riziku od socijalne isključenosti omogućiti sudjelovanje u košarkaškim treninzima te turnirima. Sudjelovanjem u aktivnostima korisnici će se upoznati osnove košarke, razvijati timski i natjecateljski duh, stjecati će nova prijateljstva, ali ujedno I otkrivati svoje do sada neotkrivene talente.

Bila bi nam iznimna čast i zadovoljstvo kada biste svojim dolaskom uveličali predstavljanje našega projekta.

Tajnik udruge

Josip Milaković

petrovic clanci